Środa, 30 Wrzesień 2020 r. ,   Zofii, Hieronima

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

   2
Klinika weterynaryjna OptoVet specjalizuje się w okulistyce zwierzęcej. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia dobrą i troskliwą opiekę twoim milusińskim. Zwłaszcza, gdy są chore, nie czują się dobrze i potrzebują pomocy. Profesjonalny gabinet weterynarii roztoczy nad nimi pieczę.

Po co zabrać zwierzę do weterynarza?

Zakres proponowanych obecnie usług dla milusińskich jest bardzo szeroki.

Masz wątpliwości, czy Twój pies/kot widzi? Powiedz o podejrzeniu weterynarzowi. Nie martw się, okulistyka zwierzęca rośnie na popularności i jest wyjątkowo precyzyjna. Lekarz sprawdzi ciśnienie wewnątrzgałkowe oka, wykona leczenie wrzodów rogówki, badania dna oka,  pobierze wymaz z worka spojówkowego.

Działania profilaktyczne, o których warto porozmawiać z weterynarzem, obejmuje szczepienia przeciwko wściekliźnie, chorobom zakaźnym, zabezpieczenia przed pchłami i kleszczami, odrobaczanie, wystawianie paszportów, elektroniczne znakowanie zwierząt, a nawet dobór diety adekwatnej do rasy, wielkości wieku i stanu zdrowia zwierzęcia.

Stomatologia zwierzęca, również jest tematem wartym poruszenia z weterynarzem. Usuwanie kamienia nazębnego, polerowanie lub wykonaniu ekstrakcji zęba. Te kroki są czasem niezbędne, aby pies, kot, lub inne zwierzę poczuło się lepiej i mogło radośnie jeść swoje przysmaki.

Dermatologia i endokrynologia, wykorzystująca badania laboratoryjne – dadzą pewność, że zwierzęciu dopisuje zdrowie. Weterynarz wykonana badania krwi, kału i moczu, badania cytologiczne, biopsję skóry i diagnostykę alergii. Kriochirurgia będzie przydatna w miejscowym leczeniu chorych tkanek.

USG, rozród, prowadzenie ciąż suk lub kotów i pomoc porodowa, może okazać się nieoceniona, gdy pojawią się powikłania. Chirurgia weterynaryjna obejmuje kastracje i sterylizacje, laparotomię oraz chirurgię tkanek miękkich.

Zespół doświadczonych i regularnie poszerzający swą wiedzę weterynarzy, postawi celną diagnozę u naszych braci mniejszych, później wdroży leczenie, ostatecznie pomagając im szybko i skutecznie dojść do zdrowia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o weterynarzu odwiedź jego stronę. Pamiętaj! - Dobry weterynarz, to skarb!
Adres
ul. Aleja Poprzeczna 72
51-167 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8952114212
REGON
366321634Punkt Tłumaczeń jest biurem, które prowadzi tłumacz przysięgły, Marcin Kwiatkowski. Jest on tłumaczem przysięgłym języka angielskiego,...
Jest chorobą groźną i często spotykaną, a brak odpowiedniego leczenia może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Wścieklizna, mimo...
Wielu mieszczuchów marzy o szybkiej przeprowadzce na wieś. Powstrzymują ich jedynie kwestie finansowe i brak ofert pracy na słabo zaludnionych...